A Honor Roll

Grade 9 • Gracie M. Buesgens, Jaden J. Denn, Darbi A. Dunning, Luke O. Grapentine, David T. Gupton, Grace Hardel, Morgan E. Jones, Lucy K. Kleschult, Briana H. Lang, Hannah F. Lynch, Julia G. More, Pari J. Mostaghimi, Anwar K. Moubakir, Izak Patterson, Anna G. Pavio, Anna J. Rademacher, Mason Reinhardt, Mia A. Schwarz, Nora Shehata, Erica M. Spinler, Jacob T. Stolley, Elsa R. Strom, Emily Sullivan, Caroline R. Tuck.

Grade 10 • Matthew A. Anderley, Halie M. Bemmels, Zachary D. Berndt, Rachelle M. Boelter, Makenna E. Borchardt, Ellissia A. Falkman, Lukas R. Graff, Taylor C. Hartmann, Carlyn N. Hermel, Alexis M. Ingles, Bella S. Kapsner, Jocelyn G. Machtemes, Greta K. Nesbit, Leslie M. Ordaz, MaKenna Reinhardt, Stephanie A. Rios, Thomas J. Rybus, Karragen M. Straub, Abigail A. Strom, Megan E. Tolzmann.

Grade 11 • John Becker, Willow G. DePree, Gretchen C. Dwyer, Trace E. Edmondson, Hayli M. Flores, Lauren D. Gregersen, Alexandria G. Guertin, Seth A. Hardel, Mariah L. Hummel, Karina A. Lieske, Keely R. Olness, Erin M. Schultz, Matthew M. Skelly, Ethan Steiger, Brandon M. Stolley, Charles N. Tesch.

Grade 12 • Kelsey M. Berndt, Erica Cronk, Kylie L. Dunning, Alexis Ewanga, Rylie A. Lynch, Kylee N. Martinez, Mia Preuhs, Kindre C. Radloff, Nadia N. Schaaf, Kaylee Schmitt, Sarah A. Schwartz, Lane A. Schwarz, Kindra L. Spinler, Tyler J. Stolley, Gabrielle J. Straub, Whitney A. Weick, Evan D. Weiers, Sabrina L. Winter.

B+ Honor Roll

Grade 9 • Hannah M. Anderley, McKenna J. Denzer, Victoria M. Ely, Camryn B. Falkman, Jyorgina Flores, Gretchen M. Janovsky, Brooklyn E. Kahle, Jevan E. Krentz, Macie L. Merrill, Lauren R. Miller, Lydia A. Scheffler, Jacob M. Skelley, Geraldine M. Sotres, Zachary T. Sullivan, Samantha A. Wilbright.

Grade 10 • Dominic L. Drent, Hailey R. Ehlers, Olivia R. Fritz, Ethan T. Genelin,Sara Milam, Alexandra L. Otto, Caitlin R. Steinborn, Luella F. Webster, Matthew D. Weyl.

Grade 11 • Mitchel J. Casperson, Tanner A. Hartmann, Callie J. Miller, Charles C. Weick.

Grade 12 • Irene Beltran, Jessica L. Grapentine, Logan D. Kahlow, Wesley C. Kim, Catherine J. Lang, Jayce A. Luna, Morgan J. McLain, Elizabeth A. Milam, William T. Stutsman, Jacob C. Wacker, Nicholas P. Welter, Emily A. Wilke.

B Honor Roll

Grade 9 • Amelia S. Ernst, Hailey G. Juarez, Dante T. Macias, Clare M. Merrill, Keegan G. Straub.

Grade 10 • Eliza L. Hudson, Sarah E. Lawrence, Zachary J. Plonske, Emma M. Seaver, Riley D. Shepherd, Brianna L. Sippo, Abigail J. Stowell, Madison K. Tebbe, Kade M. Thompson.

Grade 11 • Julio C. Alvarez Guerra, Sara M. Bauleke, Joel S. Berglund, Morgan A. Goettlicher, Thomas A. Gupton, Noah I. Koller, Abigail C. Kolter, Timothy D. Kulzer, Abraham Lopez, Xerxes A. Machtemes, Tristen D. O’Brien, Daniel J. Pfarr, Hunter J. Reasor, Kyla Samora, Gail M. Warner.

Grade 12 • Alexcis A. Acevedo, Vincent Boelter, Mackenzie P. Carrasquillo, Kaylin M. Force, Mercedes R. Forcier, Jermaine K. Ford, Alexis B. Hanson-Orr, Marin R. Kapsner, BrendenP. Lapp, Jose W. Medina, Samantha Ordaz, Christopher Pena, Micahya L. Samora, Corey J. Steinborn, Nathaniel R. Weyl.

Load comments